JAK NAKUPOVAT » Doprava a platba
Doprava

Osobní odběr na vzorkové prodejně:

Na prodejně nelze zboží přímo zakoupit, pokud není uvedeno jinak. Jakmile bude vaše objednávka na prodejně připravena, dostanete od nás informační mail.

Způsob plateb:

Zaslání na dobírku - v případě, že preferujete platbu na dobírku, Vaše objednávka bude vyřízena obratem. O odeslání zásilky budete informováni v den, kdy bude zásilka vyexpedována.

Platba předem na bankovní účet - pokud jste zvolili jako způsob úhrady platbu předem, žádáme Vás o úhradu objednávky na b.ú. č: 2200448781/2010, vedený u FIO banky. Jako variabilní symbol částky uveďte číslo objednávky. Po připsání částky na náš účet Vám bude zásilka expedována. O odeslání zásilky budete informováni mailem.

Ceník dopravného a plateb pro doručení zásilek:

Dopravné po ČR: 119,- Kč ( dopravné je jednotné bez ohledu na hmotnost či kilometry )
Dopravné Slovensko: 500,- Kč
Dobírka: 30,- Kč
Balné: ZDARMA

Vámi objednané zboží Vám doručí systém FOFR

POSTUP PŘI PŘEBÍRÁNÍ ZBOŽÍ !!!1. Vždy zkontrolujte, zda není obal poškozen. V případě sebemenšího poškození obalu tuto zkutečnost napište do přepravního listu.  Při pozdějším zjištění poškozeného obalu nezaručujeme kladné vyřízení případné reklamace.2. V případě, že dopravce nebude mít čas na kontrolu, napište do přepravního listu, že zboží bylo převzato s výhradou a tyto skutečnosti uveďte do přepravního listu.3. Pokud po rozbalení zjistíte poškození výrobku, neprodleně nás kontaktujte na 773 17 44 17.Ve vlastním zájmu při vybalování neničte obal a nějakou dobu jej uschovejte.
Zboží je vždy nutné překontrolovat ve chvíli, kdy jej zákazník přebírá od přepravce. V případě poškození obalu nebo samotného zboží, musí být toto zapsáno do předávacího protokolu přepravce a následně nás neprodleně kontaktovat.V případě, není-li zapsána výhrada v protokolu přepravce ohledně poškozeného obalu či zboží, rozumí se, že bylo zboží převzato nepoškozené a zákazník se vystavuje nebezpečí zamítnutí reklamace.

možnost sledovat zásilku na: http://objednavky.fofrcz.cz/index.php?id=sledovani